ubytovanie

Apartmány v Slovinsku pri rieke Soča

Ubytovanie ponúkame v dedine Cezsoča (adresa Cežsoča 12/B ), ktorá sa nachádza 2 km od mestečka Bovec, ktoré poskytuje plnú občiansku a turistickú vybavenosť (obchody,benzínová pumpa, reštaurácie, pošta, lekár a lekáreň,..). Naše apartmnány v Slovinsku pri rieke Soča pozostávajú vždy z jednej alebo viacerých izieb, kuchyne so spoločenskou miestnosťou a sociálneho zariadenia. Kuchynka je vybavená základnym riadom ako príbory, taniere, poháre, hrnce a panvice, rýchlovarná konvica, umývadlo, chaldnička s mrazničkou utierky a prípravky na umývanie riadu. Postele v izbách majú paplóny a vankúše a sú navlečené v obliečkach takže nieje nutné si nosiť spacáky. Ubytovanie nezahŕňa stravovanie. Naše ubytovanie je rozdelené do dvoch budov s celkovou kapacitou 9 apartmánov a celkovým počtom 57 lôžok .V blízkosti ubytovania je niekoľko reštauračných zariadení, apartmány disponujú kuchynkami a na dvore apartmánového domu je k dispozícii rekreanatom plynový gril.

Podmienky ubytovania

Podmienkou ubytovania v apartmánoch v Slovinsku pri rieke Soča  je dodržiavanie nočného kľudu (22:00 – 06:00). V prípade nedodržania nočného kľudu si prervádzkovateľ vyhradzuje právo okamžite odubytovať danú skupinu rekreantov bez nároku na vrátenie zálohy. Upozornenie: jeden apartmán môžu zdieľať viaceré skupinky reakreantov! Check in pre ubytovanie v našich apartmánoch je od  17:00 do 23:00. Check out pri odjazde je do 08:30. Pri nástupe na ubytovanie sa platí záloha 50€ ktorá je vratná ak je apartmán odovzdaný vporiadku! Pred príchodom Prosím volajte našu recepciu na tel. č. +421915942392 – kde s Vami dohodnú príchod na ubytovanie.

Cenník ubytovania

VariantUbytovanie os./nocTuristicka taxa os./nocSpolu os./noc
ubytovanie pre rekreantov s aktivitami28 €2 €30 €
ubytovanie pre rekreantov bez aktivít 33 €2 €35 €
K cene ubytovania sa pripočítava jednorázový poplatok 40€ za upratanie každého samostatného apartmánu. Napríklad ak je skupina v jednom apartmáne poplatok je 1×40€, ak je väčšia skupina a je v dvoch apartmánoch poplatok je 2×40€. Poplatok je za apartmán nie za osobu!

Naša základňa disponuje nasledujúcimi kapacitami:

TypPočet osôbČleneniePrístelok
apartmán 1 64os. i. + 2os. i.nie
apartmán 286os. i. + 2os. i.nie
apartmán 384os. i. + 4os. i.nie
apartmán 5 a 672os. i. + 5os. i.1
apartmán 744os. i.nie
apartmán 8 a 983os. i. + 5os. i.nie
apartmán 1066os. v jednej izbenie

Popis apartmánu 1 – pre 6 osôb variant 4+2:

Apartmán má tri miestnosti a veľkú terasu. Vstupnú halu kde sa nachádzka veľká priestranná kuchynka  z ktorej sa prisupuje do jednotlivých izieb a do sociálneho zariadenia. Hlavná (väčšia izba) má kapacitu 4 lôžka a má výstp na terasu. Menšia izba má kapacitu 2 lôžka pričom tiež má výstup na terasu.

Popis apartmánu 2 – pre 8 osôb variant 6+2:

Apartmán má tri miestnosti. Vstupnú halu kde sa nachádzka kuchynka a z ktorej sa prisupuje do jednotlivých izieb a do sociálneho zariadenia. Hlavná (väčšia izba) má kapacitu 6 lôžok. Menšia izba má kapacitu 2 lôžka pričom má výstup na vlastný balkón a terasu.

Popis apartmánu 3 pre 8 osôb variant 4+4:

Apartmán má tri miestnosti a veľkú terasu. Vstupnú halu kde sa nachádzka veľká priestranná kuchynka  z ktorej sa prisupuje do jednotlivých izieb a do sociálneho zariadenia. Hlavná (väčšia izba) má kapacitu 4 lôžka a má výstp na terasu. Druhá izba má kapacitu 4 lôžka pričom tiež má výstup na terasu.

Popis apartmánu 5 a 6 –  7 osôb variant 2+5:

Apartmán má dve podlažia. V dolnej časti sa nachádza jedna izba s kapacitou ubytovania pre 2 osoby, kuchynka s malou obývačkou, balkón, a sociálne zariadenie. Na poschodí sa nachádza izba s kapacitou pre 5 osôb.

Popis apartmánu 7 – pre 4 osoby:

Apartmán má dve podlažia. V dolnej časti sa nachádza obývacia izba a sociálne zariadenie.  Na poschodí sa nachádza izba s kapacitou pre 4 osoby. Pred apartmánom sa v samostatnej uzamykacej miestnosti nachádza kuchynka.

Popis apartmánu 8 a 9 pre 8 osôb variant 3+5:

Apartmán má dve podlažia. V dolnej časti sa nachádza jedna izba s kapacitou ubytovania pre 3 osoby, kuchynka s malou obývačkou, balkón, a sociálne zariadenie. Na poschodí sa nachádza izba s kapacitou pre 5 osôb.

Popis apartmánu 10 pre 6 osôb bez možnosti prístelku:

Apartmán má dve miestnosti. Jednu veľkú miestnosť, kde sa v prednej časti nachádzajú  tri dvojposchodové postele   a v zadnej je malá obývacia časť s kuchynkou odkial je vstup do priestrannej kúpelne. Tento apartmán má možnosť parkovať auto priamo pred vchodom.

Zopár foto z apartmánov a okolia našej základne:

Rezervuj si ubytovanie u nás!