o nás

Aqua adrenalin Černý tour

Rafting a kaňoning v Slovinsku je to čím žíjeme od roku 1999

AAC je cestovná kancelária, ktorá ako prvá začala na Slovensku propagovať komerčný rafting a kaňoning.

Zájazdy s nami sú vhodné pre všetky vekové kategórie a k účasti na nich nie sú potrebné žiadne predchádzajúce skúsenosti z raftingu a kaňoningu. Naša cestovná kancelária umožňuje pre uzavreté kolektívy vytvoriť program špeciálne podľa Vašich požiadaviek, čo sa týka výberu termínu, miesta a dĺžky pobytu, ako aj druhu aktivít.

Naša CK prevádzkuje stálu základňu na rieke Soča v Slovinsku, kde patrí k popredným poskytovateľom služieb v cestovnom ruchu so zameraním na rafting a kaňoning (canyoning).

Rafting.sk

Čísla hovoria za seba

Rekreantov
0
Rokov na Soči
0
Splavov
0

Chceš zažiť jedinečnú dovolenku? Príď k nám a zažiješ akčné programy aké ti budú doma všetci závidieť. Rafting, kaňoning, kajakovanie, speleo a Zipline. U nás si vyberie každý.

Aktivity

Obťiažnosť prispôsobíme tvojej kondícií a tak sa nemusíš báť žeby si sa u nás nudil, prípadne žeby toho bolo na teba až príliš. Máme programy od jednoduchých až po extra náročné. Samozrejmosťou u nás je aj ubytovanie, ktoré ponúkame v apartmánoch s nádherným výhľadom na okolitú scenériu. Okrem toho ti s kamošmi určite príde vhod aj gril, a chillout zóna ktoré máme pre teba pripravené na našej súkromnej záhrade hneď pri apartmánoch.

Bezpečnosť je prvoradá

Všetci naši inštruktori sú držitelia medzinárodnej raftingovej licencie IRF a kaňoningovej licencie. Samozrejmosťou je tiež licencia záchrany na divokej vode vydávanej ministerstvom obrany Slovinska, a medzinárodný kurz poskytovania prvej pomoci ktorý zastrešuje Červený kríž . Okrem toho sú každoročne preškolovaný a trénovaný za dosiahnutím najvyššej úrovni bezpečnosti ktorú ako inštruktori poskytujú našim rekreantom.

Zažite s nami to najlepšie čo dolina Soče ponúka!

Zažite s nami jedinečné zážitky na vode i mimo nej!