aktivity

Rafting v Slovinsku rieka Soča úsek Trnovo

Rafting v Slovinsku

Rafting na rieke Soča je ideálny pre jednotlivcov aj skupiny a na programe sa môže zúčastniť každý bez rozdielu veku a zdatnosti. Splavujeme každý deň od mája do septembra či svieti slnko alebo prší, skrátka ideálny čas na rafting je vždy 😊

Krištáľovo čistá Soča v nádhernej scenérii Julských álp bude patriť k Tvojim TOP zážitkom!

Kanoning v slovinsku potok Globoš

Kaňoning v Slovinsku

Od nespútanej zábavy až po maximálnu sústredenosť. Na kaňoningu s nami môžeš zažiť všetko, stačí ak si vyberieš tú správnu obtiažnosť pre seba a o zvyšok sa úž postaráme my. U nás totiž nájdeš kaňony od ľahkých až po extra náročné!

Skákanie, šmýkanie alebo zlaňovanie? Pri kaňoningu si užiješ dostatok zábavy a akcie!

Kajakovanie v Slovinsku rieka Soča

Kajakovanie v Slovinsku

Chceš skúsiť aké to je keď sa musíš spoliehať pri riadení člnu sám na seba a na svoje sily? Ak áno, kajakovanie je ideálna voľba. Inštruktor ti ukáže ako na to a poradí ti aj najľahšiu cestu perejami, ale pádlovanie a kormidlovanie je už na tebe!

Ideálny zážitok pre tých ktorý si chcú vyskúšať popasovať sa s perejami Soče s vlastnými silami.

Rafting na rieke Salza

Rafting na Salzi (AT)

Chceš zažiť víkendové dobrodružstvo a nech sa ti veľa cestovať? V tom prípade je rafting na rieke Salza presne pre teba. Od piatku do nedele cez deň splavíme najkrajšie úseky ktoré táto rieka ponúka a počas večerov sa rozprúdime zábavu pri ohni.

Ak nechceš dlho cestovať tak víkendový zážitok na Salzi je presne pre teba!

Rafting na Balkáne

Správna voľba ak chceš vypadnúť na dlhšie! Zažiješ 3000 km na cestách 6 dní na vode, splav najhlbšieho kaňonu Európy a v neposlednom rade perfektná balkánska kuchyňa. Zážitok na ktorý budeš spomínať ešte dlho po návrate!

Jedinečneé dobrodružstvo pri splave najhbším kaňonom Európy.

Splav Vahu na rafte

Splavy na Váhu (SVK)

Ak máš len pár hodín, prípadne len deň voľna a chceš ho využiť naplno tak splav na Váhu je dokonalá voľba. Zober partiu a poď s nami užiť veľa zábavy na Váh. Splavujeme úseky od Trenčínu až po Sereď. Voľba trasy a jej dĺžka je na tebe!

Máš len jeden deň? Splav na Váhu je potom presne pre teba!

Nenašiel si čo hľadáš? Ozvi sa nám a mi ti skúsime ponúknuť riešenie na mieru!