Splavy na váhu

Už Vás nebaví sedieť stále doma? Rozhybte sa! Poďte s nami na splav Váhu. Čakajú Vás chvíle MINI adrenalínu na vode s množstvom zábavy a spoznávania pasažierov v iných člnoch.

Cestovná kancelária AAC tour ponúka svoje služby aj na rieke Váh a v jej okolí.  Využite naše služby od skorej jari do neskorej jesene.  Zabezpečeujeme kompletný servis: splavy, požičovňu lodí, dopravu, spreivodcu. Ako bonus vieme zabezpečiť aj takzvané RIVER TAXI kde jeden z Vás sa na začiatku splavu presunie autom do ciela pokial ostatný pripravujú člny a náš šofér ho našou dopravu dovezie na štart. Vy už po splave nemáte žiadne problémi zo zvážaním áut.

Dôležitá info: “ Je nutné dopádlovať až do cieľa splavu a neostať si niekde pospať do ďaľšieho dňa.“

MIESTO STRETNUTIA :

Miesto stretnuje je zároveň aj miesto štartu. Závisí od toho ktorý úsek si vyberiete. Nižšie sme pre Vás pripravili prehlad úsekov s presnýmy GPS koordinátmi štartu a cieľa.

DOPRAVA:

Na konci splavu nás bude čakať 9-miestny mikrobus. Kto by mal záujem, na koci splavu vieme zobrat šoférov na miesto štartu za šóférové náklady. Cena dohodou na mieste.

CENA:
KANOE 25€ s DPH / os (min. 2 osoby (max 3 osoby) v člne, zahrnuté je zapožičanie komplet výbavy nafukovacieho 2-3 miestneho člnu, pádla, vesty, pumpa, vodotesný vak/sud.
RAFT 25€ s DPH / os , min. 4 osoby (max 6 osôb)na raft, zahrnuté je zapožičanie komplet výbavy nafukovacieho 6-miestneho raftu, pádla, vesty, pumpa, vodotesný vak/sud.

Počet miest je limitovaný! Rezervuj si raft alebo kanoe hneď a zaisti tak svoje miesto na vode!

Obtiaznost aktivit s AAC tour

1 až 2

Trvanie programov AAC tour

3-4 hod

Dlzka splavu s AAC tour

15 km

Fotky z aktivity

volitelné

Informácie k aktivite s AAC tour

pohoda

Cena aktivity AAC tour

20€/os

Obtiaznost aktivit s AAC tour

1 až 2

Trvanie programov AAC tour

3-4 hod

Dlzka splavu s AAC tour

15 km

Fotky z aktivity

volitelné

Informácie k aktivite s AAC tour

pohoda

Cena aktivity AAC tour

20€/os

Rezervuj si splav na Váhu!