Rafting a kaňoning v Slovinsku

Troj-program - to najlepšie čo môžeš na Soči za štyri dni zažiť!

Rafting a kaňoning v Slovinsku v doline rieky Soče patrí k unikátom nielen Slovinska ale takmer celej Európy. Krištáľovo čistá voda Soče, nádherná príroda Julských álp a široké portfólio aktivít ktoré tu nájdete zaradilo dolinu Soče medzi TOP 10 najkrajších miest Európy. My to už ale vieme dávno, keďže rafting a kaňoning v Slovinsku  poskytujme viac ako 20 rokov, čím sme zároveň najdlhšie pôsobiacu cestovnú kanceláriu v tejto oblasti.

I keď našou špecializáciou je najmä rafting, kaňoning a outdoorové športy, tak v ostatných smeroch sa tu tiež nestratíme. V posledných rokoch poskytujeme pre našich rekreantov aj ubytovanie v apartmánoch kúsok od brehu Soče, ktoré sa každým rokom snažíme zkvalitňovať, aby ste si okrem aktívnej dovolenky mohli užiť aj relax, zábavu a pohodu po večeroch. A práve skĺbením aktívnej dovolenky, nádherného prostredia doliny Soče a ubytovania v našom útulnom penzióne vznikol náš TROJ-Program ktorý za viac ako 20 rokov vyskúšali tisíce spokojných rekreantov.

Troj-program Rafting v Slovinsku (4 dni)

(2x rafting na rieke Soča, 1x kaňoning na potoku Sušec, ubytovanie na 3 noci  v apartmánoch)

Rafting v Slovinsku na rieke Soča
Rafting v Slovinsku na rieke Soča

Náš Troj-program je synonymom aktívnej dovolenky v nádhernom prostredí. Počas troch dní zažiješ 2x rafting na rieke Soča a kaňoning na potoku Sušec ktorý patrí medzi naše najviac FUN programy. Okrem toho máš v cene 3 noci ubytovania v apartmánoch a kompletnú výstroj na rafting a kaňoning.  Po akčných programoch si môžeš oddýchnuť a načerpať nové sily pod vodopádmi, pri horských jazierkach alebo len tak na neuveriteľných vyhliadkach, ktoré dolina Soče ponúka.

Samozrejmosťou tohto programu je aj ubytovanie, ktoré ponúkame v apartmánoch pre 4 až 8 osôb. Večer teda môžeš stráviť s kamarátmi pri grilovačke alebo len tak posedávaním na brehu rieky a užívaním si okolitých výhľadov. Malú ochutnávku z tohoto programu nájdeš na videách nižšie:

 

Rezervuj si Troj-program Rafting za 270 €/os teraz!

Troj-program Kaňoning v Slovinsku (4 dni)

(1x Rafting na rieke Soča, 1 x kaňoning na potoku Sušec, 1x kaňoning na potoku Predelica alebo Fratarica, ubytovanie na 3 noci  v apartmánoch)

V posledných rokoch sa na základe neustáleho dopytu po nových výzvach zrodil akčnejší – kaňoningový variant nášho Troj-programu.  Rafting na rieke Soča a kaňoning na potoku Sušec je v tejto variante doplnený o kaňoning na potoku Fratarica kde zažijete aj ZIPLINE,  45 metrové zlaňovanie vo vodopáde a skoky do vody v nádhernom prostredí. Okrem toho máš v cene 3 noci ubytovania v apartmánoch a kompletnú výstroj na rafting a kaňoning. 

Tento variant je vhodný najmä pre akčnejšie povahy a pre tých ktorý sa neboja nových výziev. Aj pri tomto programe je ubytovanie samozrejmosťou. V tomto programe sa dá navyše vybrať či máte záujem o kaňoning na potoku Fratarica alebo kaňoning na potoku Predelica. Pri výbere ti pômôžu aj videá nižšie.

Kaňoning v Slovinsku na potoku Fratarica
Kaňoning v Slovinsku na potoku Fratarica

Rezervuj si Troj-program Kaňoning za 290 €/os teraz!

Prečo navštíviť dolinu Soče a jej aktívne programy s AAC tour?

Naši rekreanti o nás:

Ak Ťa naša ponukla raftingu a kaňoningu v Slovinsku zaujala, tak neváhaj, prihlás sa a príď si užiť nazabudnuteľné chvíle s nami!